-------------------------------------Dark Souls: Prepare to Die Edition--------------------------------------

Demon's Souls oyununun yapımcısı gelen bir aksiyon-rol yapma oyunudur. Dark Souls'ta karanlık bir fantazi evreni, yüksek tempolu zindan seferleri, korkunç düşmanlarla dövüşler ve benzersiz bir online etkileşim gibi birçok tanıdık özellik bulunacak. Dark Souls kendinden önceki oyun olan Demon's Souls'a bir devam oyunu değil, sadece onun tarzını benimsemiş bir takipçi oyundur. Geniş arazilere ve tamamen keşfedilebilir bir alana sahip, karanlık ve insanı umutsuzluğa sürükleyen bir oyun dünyasına hazırlanın. Yepyeni, gizemli bir hikayeye hazır olun. Ve hepsinden öte, ölmeye hazır olun.

Sayısız ölümcük tuzakla, birçok karanlık ve korkunç canavarla ve devasa, olağanüstü güçlü şeytan ve ejderhalarla karşılaşacaksınız. Bu affı olmayan dünyada inatla hayatta kalabilmek için, ölümlerden ders almalısınız. Ve yalnız da değilsiniz. Dark Souls, diğer oyuncuların ruhlarının sizin oyun dünyanızda görünmesini sağlar, bu şekilde hem siz onların hatalarından hem de onlar sizin hatalarınızdan ders alabilir. Dark Souls'taki bir diğer yeni özellik de, başında diğer oyuncularla birlikte oturarak macera deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz kamp ateşi.

Kamp ateşinin etrafındayken, bu karanlık dünyada bulabileceğiniz tek sıcak ve sakin ortamı bulacaksınız. Fakat unutmayın: Dark Souls dünyasında gerçekten emniyetli olan hiçbir yer yok! Günlerce sürecek oynanış süresi ve daha da acımasız bir zorluk seviyesiyle, Dark Souls bu sene oynayacağınız en zorlayıcı oyun olacak. Milyonlarca ölüme rağmen, zirveye çıkmak için yaşayabilecek misiniz?


İnanılmaz Derin, Karanlık ve Zor - Kararlı olanları ödüllendiren, en ufak hatayı affetmeyen zorluk seviyesi - stratejinizi oluşturmayı öğrenin ve imkansız görünen zorlukların üstesinden gelin


Tamamen Kesintisiz Bir Dünya - Zindanların dünya ile kesintisiz biçimde iç içe geçtiği muhteşem bir karanlık fantazi dünyası.


Ustalık İlerleme Getirir - Umutsuzluğa kapılmanıza neden olacak 100e yakın benzersiz yaratık, 60 saati aşan oyun süresi, inanılmaz ayrıntılı silah ve büyü sistemi sizi bekliyor. Oyuncuların başarısı büyülerini nasıl ve nerede kullanacaklarına, zırh seçimlerine, silah türlerine ve silahlarına bağlı olan hareketlerindeki ustalıklarına bağlı olacak.


Ağ Oyunu - Oyuncuların yolları diğer oyuncularla kesişebilecek, her oyuncu kendi oyununu oynarken diğerleriyle etkileşim kurabilecekler.


Esnek Karakter Gelişimi & Rol Yapma - Oyuncular ilerledikçe karakterlerinin geliştirmek istedikleri yeteneklerini dikkatli biçimde seçecek ve stillerini belirleyecekler


Topluluk - Diğer oyuncularla tanışıp yolculuklarına şahit olun, diğerlerinin nasıl öldüğünü görüp ders çıkarın, diğer oyuncularca bırakılan mesajları bulun, onlara mesajlar bırakarak yardımcı olun veya ölüme götürün.


Yaşam ve Umut Sembolü - Beacon Fire, bir çok sebepten ötürü Dark Soulsun en önemli özelliklerinden biri. Sağlığı azalan oyunculara dinlenme ve yeniden doğuş noktası sağlama özelliğinin yanı sıra, bu karanlık dünyada oyuncuların sıcaklık ve sükunet bulabilecekleri de tek yer.


Yeni İçerikler

Dark Souls: Prepare to Die Edition'da, oyuncuların karanlığın yayılmasını ne pahasına olursa olsun önlemek için, Kara Şövalye Artorias'ı yenmek zorunda oldukları, Lordran dünyasında daha önce anlatılmamış yepyeni bir hikayeyi yaşayacaklar.

• Yeni Boss Düşmanlar - Artorias of Abyss, Chimera of Tomb, ve daha fazlası

• PVP Online Eşleştirme Sistemi - Co-op veya PVP oyun için hızlı eşleştirme sistemi

• Yeni Oyun Alanları –Oolacile Tomb, Old Ruins ve daha fazlası

• Yeni Düşmanlar – Abyss Guard, Chained Prisoner ve daha fazlası

• Yeni NPC Karakterler – Hawkeye Gough ve daha fazlası

• Yeni Silahlar ve Zırhlar – Bunlardan bazılarını yeni bosslardan, düşmanlardan ve NPC'lerden alacaksınız.

Anahtar Özellikler

• Harita lar
Görebileceğiniz her yere gidebildiğiniz, açık bir oyun dünyasına sahip devasa haritalar sizi bekliyor.

• Tuzaklar
Ölmeye hazır olun! Korkunç ve zekice planlanmış tuzaklar sizi çok zorlayacak. Bu tuzaklara düşmemek için diğer oyuncuların ölümlerini izleyebilir ve onların hatalarından ders alabilirsiniz.

• Zırhlar ve Silahlar
Eğer m aceranızda sona ulaşmak istiyorsanız, kuvvetli ekipmanlara ihtiyacınız var.
Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈